Novinka
Kód: 1596

Fluorit surový 0,286Kg

124 Kč
Vyprodáno

Surový Fluorit o hmotnosti 0,286kg

 

- pohlcuje negativní energie

- je účinný proti škodlivým vlivům

- pomáhá soustředit mysl, pomáhá při učení

- pomáhá zvládnout chaos života

- zlepšuje rozpoznávací schopnosti

 

Kategorie: Minerální kameny - Krásný domov
Hmotnost: 0.6 kg
Položka byla vyprodána…

Vlastnosti:


Je obdařen silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni, pracuje s vědomou myslí, posiluje naše myšlenky, zmírňuje emocionální zaujetí a potlačuje silné emoce. Posiluje analytické schopnosti, urovnává zoufalství, depresi či vztek. Zastavuje psychickou manipulaci, dodává řád každodennímu životu, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti. Jemně otevírá dveře do podvědomí a nechává na povrch vyplynout potlačované pocity.

Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, tělesnou i duševní koordinaci, pomáhá při učení, zvyšuje koncentraci. Účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromag. záření.


Léčebné využití:

Zahání negativní energii a poruchy všeho druhu. Čistí, odstraňuje a přeorganizuje v těle vše, co není v naprostém pořádku. Likviduje viry, léčí všechny druhy infekce včetně rýmy a nachlazení, regeneruje kůži a sliznice, odstraňuje vrásky, blahodárně působí na zuby a lze jej použít během stomatologických zásahů, dále na kosti, artritidu, revmatismus, bolesti zad, zlepšuje funkčnost kloubů, přispívá k hojení vředů a ran a pomáhá obnovovat sexuální rozkoš.