Kód: 1572

Meditační Křišťál 2 kusy - kvalita AAA

108 Kč
Na dotaz

Sada obsahuje dva kříšťály o velikosti 2,5 - 3cm, krásné kvality AAA, jsou témněř čiré.

Každy den vemte své meditační kámeny do ruky, načerpejte jeho sílu.

Představujte si, jak do Vás vstupuje jejích energie.

Meditační kameny si můžete umístit na noční stolek a při spaní čerpat jejich sílu. 

Kategorie: Minerální kameny - Krásný domov
Položka byla vyprodána…

Křišťál , “kámen všech kamenů”

Celá tisíciletí byl považován za účinný talisman s tajemnými magickými schopnostmi. Šamani v Austrálii a Nové Guinei s jeho pomocí přivolávají déšť, Tibeťané ho dodnes používají jako lék na otevřené rány,  Japoncům symbolizuje trpělivost, moudrost a dokonalost, americkým Indiánům je prostředkem při komunikaci s duchovním světem. 

Křišťál symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou, léčivou energii. Působí jako katalyzátor, který v nás urychluje výměnu energií. Negativní energii odebírá a pozitivní energií nás nabíjí. Zajišťuje rovnováhu, posiluje nás a v meditaci se stává zrcadlem naší duše. 

Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v naší duši. To světlo je v nás stále, ale my ho často pro mnohé blokády a stěny, které jsme si v sobě vytvořili, necítíme.

Křišťál čistí naši Auru, odstraňuje blokády bránící průtoku energie, veškeré nečistoty a disharmonie duše, prosvětluje naše pocity, myšlenky a představy a nabíjí nás novou životodárnou energií.

Tyto kameny si můžete umístit na noční stolek, na mě položit svůj náramek a při spaní čerpat jejich sílu. 

Nezapomeňte se o své kameny pořádně starat, oplachovat je pod tekoucí vodou při úplňku je dávat na měsíční svit, aby znova mohly načerpat svoji sílu a tu pak předávat Vám.