Kód: 1569

Meditační Křišťál JUMBO

134 Kč
Vyprodáno

Velký opracovaný křišťál o váze 0,215kg 

Každy den vemte svůj meditační kámen do ruky, načerpejte jeho sílu.

Představujte si, jak do Vás vstupuje jeho energie.

Meditační kameny si můžete umístit na noční stolek a při spaní čerpat jejich sílu. 

Kategorie: Minerální kameny - Krásný domov
Položka byla vyprodána…

Křišťál , “kámen všech kamenů”

Celá tisíciletí byl považován za účinný talisman s tajemnými magickými schopnostmi. Šamani v Austrálii a Nové Guinei s jeho pomocí přivolávají déšť, Tibeťané ho dodnes používají jako lék na otevřené rány,  Japoncům symbolizuje trpělivost, moudrost a dokonalost, americkým Indiánům je prostředkem při komunikaci s duchovním světem. 

Křišťál symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou, léčivou energii. Působí jako katalyzátor, který v nás urychluje výměnu energií. Negativní energii odebírá a pozitivní energií nás nabíjí. Zajišťuje rovnováhu, posiluje nás a v meditaci se stává zrcadlem naší duše. 

Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v naší duši. To světlo je v nás stále, ale my ho často pro mnohé blokády a stěny, které jsme si v sobě vytvořili, necítíme.

Křišťál čistí naši Auru, odstraňuje blokády bránící průtoku energie, veškeré nečistoty a disharmonie duše, prosvětluje naše pocity, myšlenky a představy a nabíjí nás novou životodárnou energií.

Tyto kameny si můžete umístit na noční stolek, na mě položit svůj náramek a při spaní čerpat jejich sílu. 

Nezapomeňte se o své kameny pořádně starat, oplachovat je pod tekoucí vodou při úplňku je dávat na měsíční svit, aby znova mohly načerpat svoji sílu a tu pak předávat Vám.