Kód: 1149

Náramek - Sluneční kámen - Disky

405 Kč
Skladem (2 ks)

Sluneční kámen má v sobě krásné Zlaté odlesky.

 

 

Kategorie: Dámské Vše

Sluneční kámen je, jak sám název napovídá, kámen Slunce. Pod jeho vlivem, v jeho žáru, roztají všechny chmury, deprese a strach. Do našeho duševního a citového života vnáší jas naděje, prozářený žárem vitality. 

 

Obdarovaná nás optimismem ve chvíli, kdy pro nás všechno ztrácí svůj smysl. Pomáhá mám opět se najít. Učí nás milovat vlastní život a sebe sama, neboť nemilujeme-li sebe, nemůžeme milovat ani své bližní, své okolí. Učí nás pozitivními dojmy zahlazovat veškerou negativitu, která se čas od času dere ve formě vzpomínek z našeho podvědomí. Chrání nás před černými vizemi a obrazy, které na nás ve slabých chvilkách doléhají jako noční můry. Obrací naši pozornost k světlým stránkám života.

 

Učí nás vidět svět kolem v celé jeho kráse a dokonalosti, vidět krásu v prostých věcech a jednoduchosti, brát život takový jaký je. Učí nás v sobě rozpoznávat slabiny a chyby, které nám brání realizovat svá předsevzetí, objevovat v sobě i kvality, naše lepší já, vzít život do vlastních rukou a nespoléhat se ne pomoc zvenčí.

 

Pomáhá nám překonat strach, trápení a deprese, podstatné příčiny našich fyzických bolestí, neduhů a chorob. Učí nás pozitivně myslet a bez otálení měnit své návyky a zastaralé vzory.

 

Přináší nám víru v dobro, které nakonec každé zlo srazí na kolena.

 

Pomáhá znovu nalézt sebedůvěru, víru v sebe sama, ve vlastní sílu, posiluje naše odhodlání překonat všechny překážky. Staví před nás nové perspektivy, které neznají hranic když jde o dobrou věc. Chrání naši Auru před vnějšími nepříznivými vlivy.

 

Sluneční kámen stimuluje nervový systém a podporuje souhru všech orgánu. Preventivně chrání před mozkovými příhodami, tlumí nervozitu a přináší klidný, ničím nerušený zdravý spánek. Položen na čakře srdce mírní astmatické záchvaty. Pomáhá nám překonat únavu a nabírat nové síly.