Kód: 2072/7

Fluorit broušená špice (více druhů)

Krásné boušené špice Fluoritu

Naschvál jsem pro Vás vybrala ty kusy, které mají prohlednou špičku a odesílají tak více energie.

Užití: mentální síly, duševní ochrana, zahání deprese, přináší sebedůvěru.

Ruší škodlivé záření z počítačů, televize a mobilních telefonů.

Země původu: Čína

 

Kategorie: Fluorit

Zvolte variantu

Varianty: 4 - 0,052 kg
Na dotaz | 2072/4
252 Kč
Varianty: 5 - 0,069 Kg
Na dotaz | 2072/5
333 Kč
Varianty: 6 - 0,051 Kg
Na dotaz | 2072/6
247 Kč
Varianty: 7 - 0,033 Kg
Na dotaz | 2072/7
160 Kč

Fluorit

Fluorit je krystal obdařený silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni.  Pomůže rozeznat, kdy se ve vašem nitru snaží projevit cizí vlivy. Současně dokáže zastavit působení psychické manipulace a nevhodného duševního vlivu. Krystal pročišťuje a stabilizuje auru. Mimořádně účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromagnetickému záření. Pokud je správně umístěn, blokuje geopatogenní zóny. 

Jestli se použije k léčbě, zahání fluorit negativní energie a poruchy všeho druhu. Čistí, odstraňuje a přeorganizovává v těle vše, co není v naprostém pořádku. Jedná se o nejlépe fungující krystal, pokud jde o překonání jakéhokoli nesouladu v těle. 

Na všech úrovních souvisí s pokrokem a dává každodennímu životu řád. Jedná se o kámen, který dokáže zvládnout chaos a opětovaně uvést do souladu tělesnou, citovou i duševní rovinu osobnosti. 

Léčebné využití: zahání negativní energii a poruchy všeho druhu, čistí, odstraňuje a přeorganizuje v těle vše, co není v naprostém pořádku, likviduje viry, léčí všechny druhy infekce včetně rýmy a nachlazení, regeneruje kůži a sliznice, odstraňuje vrásky, blahodárně působí na zuby a lze jej použít během stomatologických zásahů, dále na kosti, artritidu, revmatismus, bolesti zad, zlepšuje funkčnost kloubů, přispívá k hojení vředů a ran a pomáhá obnovovat sexuální rozkoš.