Kód: 1392

Náramek - Amazonit

Neohodnoceno
299 Kč
Skladem (2 ks)

Náramek je vyrobený z Amazonitu o velikosti 6mm

Amazonit je kámen, který svým vlněním podporuje vitalitu a vyrovnává rovnováhu v našem každodenním životě. S jeho pomocí se snáze a lehčeji zbavujeme egoismu a lpění na věcech, což nám dále pomáhá osvobodit se od všech zátěží, které narušují naši vyváženost a nasměroval své síly tam, kde je jich zapotřebí.

 

Získáme tak nad svým životem kontrolu, která nás zbaví pocitu obětních beránků jakýchsi vnějších okolností. Osud si určujeme sami, svým životem a svou karmou, kterou jsme si vytvořili a za kterou jsme si jen sami zodpovědní. Takzvané vnější okolnosti nejsou ničím jiným než pouhým důsledkem naší příčiny. Lidem, kteří mají sklon k nervozitě, častým výkyvům nálad a příliš podléhají stresovým situacím, pomáhá Amazonit relaxovat pomocí koncentrace, položen na čakře čela.

 

Obecně se doporučuje ke zklidnění nervů i při emotivních poruchách. Amazonit společně se záhnědou, které nacházíme často i vzájemně prorostlé, v nás odstraňují bloky duševního charakteru. Masážemi s jejich pomocí uvolníme rovněž svalová napětí a křeče v oblasti ramenou a zad.

 

Nejúčinnější vliv Amazonitu je v srdeční oblasti, kde tiší citové a fyzické problémy, které souviseji se srdcem a v oblasti hrdla - zátylku, kde tlumí silné bolesti hlavy a migrény.