Krystaly a drahé kameny patří k nejzajímavějším a nejsilnějším ezoterním nástrojům, protože působí jako vysílače a zesilovače zdraví, štěstí, lásky, úspěchu i prosperity a umějí vylepšit jak domov, tak pracoviště, neboť poskytují energii i ochranu.

Pokud se divíte, proč zrovna krystaly v sobě skrývají tolik síly, měli byste vědět, že nejstarší objekt nalezený ne zemi byl drobný úlomek zirkonu, objevený y Západní Austrálii, a že byl starý 4404 miliardy let. Nesmírné stáří kamenu i to, že je formovala tekoucí voda, oheň sopek, země i vítr, jim dodává hlobku, která je propojuje s přirozenou hloubkou naší duchovní podstaty. 

Kameny tuto sílu uvolňuji zcela samovolně, když je držíme v ruce, vystavujeme nebo nosíme v podobě šperků, a způsobem, kterému příliš nerozumíme, proměňují negativitu vstupující do našeho života z jakéhokoli zdroje v pozitivní energii. Když odrážejí slunce, vyzařuji zároveň radost a léčivou sílu. Také nás spojují s Anděly a moudrými rádci.

Náramky - partnerská sada - Vánoce
888 Kč

Krásná partnerská sada - Vánoční Sada Červený Korál - Onyx Sada je zaměřená na posílení ženské a mužské energie. Žena je pravou ženou a Muž tím pravým mužem. Společně tvoří silný pár co překonává životní výzvy s přehledem a lehkostí. Vánoční sada obsahuje: - náramky s nový logem - Život je Láska - 4 surové křišťály na dobíjení náramku - textilní obaly na náramky

Vyprodáno 
Kód: 945
1 položek celkem