Kód: 2036/11

Růženín - Surový

Neohodnoceno

Surový Růženín - láska, krása, uzdravování, trpělivost, životní energie.

Vhodné použití do ložnice pod postel :-)

 

Kategorie: Růženín

Zvolte variantu

Varianty: 1 - 1,050 KG
Skladem (1 ks) | 2036/11
302 Kč

Růženín je kámen nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Jedná se o jeden z nejdůležitějších krystalu pro Srdce a srdeční čakru. Přináší poučení o skutečné podstatě lásky. Čistí a otevírá Srdce na všech úrovních. Vnáší do něj vnitřní hojení a lásku k sobě samému. Má uklidňující, tišící účinek. Výborně poslouží ve chvílích traumat nebo krizí. 

 

Pokut k sobě chcete přilákat lásku, nemusíte hledat už nic jiného než růžový křemen. Jestliže jej položíte vedle postele nebo do rohu vztahu v bytě, (je to pravý roh nejvzdálenější od vstupních dveří) bude k Vám přitahovat lásku a nové vztahy tak účinně, že budete často potřebovat Ametyst, aby jeho účinek poněkud zmírnil. V existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii a podněcuje projevy nezištné Lásky.

 

Růženín odstraňuje negativní energii a harmonizuje ji milostnými vibracemi. Posiluje empatii a citlivost. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku. Pokud držíte v ruce růžový křemen, zvyšujete naději na kladné přijetí. Kámen Vám rovněž dokáže připomenout vaše úmysly. Tento nádherný krystal přináší citlivost na vše krásné.

 

Růžový křemen je nejlepší léčitel citů. Dokáže vyhledat neopětované city a bolesti srdce a posléze již nefunkční a ničemu nesloužící emocionální stavy přetvořit. Vyhojí vnitřní bolest a strádání. Pokud jste zatím nedokázali přijmout lásku, otevře růženín Vaše Srdce, abyste byli vstřícnější. Jestliže jste milovali a lásku ztratili, uleví vašemu smutku.

 

Růžový křemen Vás naučí, jak milovat samy sebe, a vdechne vám nový život, pokud si myslíte, že vás nikdo milovat nemůže. Nebudete moci přijmout lásku jiného člověka, dokud nedokážete milovat samy sebe. Tento kámen vede k odpuštění sobě saménu a vyvolává sebedůvěru spojenou s uznáním vlastní ceny.