Amazonit - Je velmi silným talismanem prosperity

Astrologie: Vodnář

Čakra: srdce, hrdla

Amazonit je kámen, který svým vlněním podporuje vitalitu a vyrovnává rovnováhu v našem každodenním životě. S jeho pomocí se snáze ale a lehčeji zbavujeme egoismu a lpění na věcech, což nám dále pomáhá osvobodit se od všech zátěží, které narušují naší vyváženost a nasměrovat své síly tam, kde jejich zapotřebí.

Získáme nad svým životem kontrolu, která nás zbaví pocitů obětních Beránku. Osud si určujeme sami, svým životem a svou karmou, kterou jsme si vytvořili a za kterou jsme si sami zodpovědni.

Takzvané vnější okolnosti nejsou ničím jiným než pouhým důsledkem naší příčiny. Lidem kteří mají sklon k nervozitě, častým výkyvů nálad a příliš podléhají stresovým situacím, pomáhá Amazon it relaxovat pomocí koncentrace, položena na čakře čela.

Nejúčinnější vliv malá Amazonit na srdeční oblast, kde tiší citové a fyzické problémy, které souvisejí se srdcem a oblasti hrdla-zátylku, kde tlumí silné bolesti hlavy a migrény.

VYUŽITÍ: zklidňuje nervy, úspěch, klid, intuice, škodlivé záření

Hesla: 

  • Velký klid
  • Prosperita
  • Migrény
  • kontrola nad životem
  • vitalita
49F2DF03 3796 4031 837A 4F670F994CAF
4. Srdeční čakra - Spojeni Láskou
202 Kč

Anaháta - Srdeční čakra Amazonit  - Křišťál v Sanskrtu znamená slovo Anaháta “NEUDEŘENÁ” Srdeční čakra je umístěna uprostřed hrudi. V tantrické tradici má dvanáct plátků...

vyroben do 1 týdne  (4 ks)
Detail
Kód: 2537
MG 1032
Náramek - Hojnost Lásky
299 Kč

Náramek obsahuje kameny: Růženín - Amazonit - Křišťál 

Skladem  (10 ks)
Detail
Kód: 3159
2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení