Na e-shop vkládáme všechny NOVINKY, snažíme se být co nejrychlejší :)

Prsteny - Miyuki

Prsteny je nejlepší vyrábět přesně na obvod Vašeho prstu. Neváhejte mě kontaktovat na všem se domluvíme.

Prsteny vyrobené z korálků Miyuki jsou ručně vyráběné a každý kus je jedinečný. Koupíte si tedy kus, který nenajdete nikde jinde, což zvýší jeho hodnotu a význam pro vás.

Mnoho lidí věří, že korálky mají duchovní sílu a mohou nést určitou symboliku. Vybrání si prstenu s určitými barvami nebo vzory může tedy přinést energii, ochranu nebo štěstí do vašeho života.

Prsteny z korálků Miyuki mohou být symbolem vaší cesty osobního růstu a rozvoje. Můžete si vybrat prsten, který vás bude připomínat vaše úspěchy, cíle nebo životní lekce, které jste se naučili.

Kupováním prstenů vyrobených z korálků Miyuki podporujete řemeslníky a umělce, kteří se věnují tradičním technikám a zachovávají tuto dovednost pro budoucí generace.

Nosíte-li prsten vyrobený z korálků Miyuki, můžete se cítit spojeni s bohatou historií a tradicí těchto korálků, ať už je to díky jejich původu nebo symbolice.

Prsteny z korálků Miyuki jsou ideálním dárkem pro milovanou osobu, která ocení jejich krásu, originalitu a osobní význam.

 

Cena

390391
1390391
MG 1634
od 390 Kč
vyroben do 1 týdne (3 ks)

Prsten vyrobím po konzultaci: - jaké barvy (zaleží jen na Vás) - jaký vzor (fotky, jsou jen malá ukázka mé práce, vyrobím jaký koliv) - upravýme velikost

Kód: 3682/4
1 položek celkem