Na e-shop vkládáme všechny NOVINKY, snažíme se být co nejrychlejší :)

Měsíční Kámen

Měsíční Kámen - Měsíček je především kamenem žen, jejich ochráncem a léčitelem.

Astrologie: Rak, Raby, Kozoroh

Čakra: prakticky všechny

Měsíční kámen podporuje vnitřní vývoj duše a vede k poznání, že teprve hluboký cit dokáže proměnit pouhý rozum v moudrost. Obecně symbolizuje tradiční pozitivní ženské vlastnosti, jako je plodnost, mírnost, jemnost a intuice. 

Hojí citové rány, tiší rozrušenou mysl. Stejně jako ženy i muže zjemňuje a zbavuje je necitlivosti a hrubosti. Pomáhá rozvinout projevy ženství a potlačit ostych a nesmělost.  Pomáhá při početí. Po celu dobu těhotenství a až do porodu chrání jak miminko tak matku, ulevuje jim od bolesti mírní ranní nevolnosti. U kojících žen podporuje tvorbu mléka.

Položen na čakru vitality a po jednom kameni na vaječnících, upravuje rovnováhu, odstraňuje bolesti a nepravidelnou menstruaci.   

Je použitelný pro všechny čakry. V temenní čakrě podporuje trvalou meditaci. V čakře čela aktivuje intuici a jasné vidění. V čakře hrdla odstraňuje blokády hlasu, lečí hlasivky a poruchy štítné žlázy. V čakře srdce hojí bolest z neopětované Lásky. V čakře pupeční posiluje funkci slinivky břišní. V čakře sakrální, pomocí měsíční vody, léčí střevní trakt a slezinu. V čakře základu posiluje funkci pohlavních orgánů. A nakonec měsíční kámen harmonizuje a systém lymfatických žláz a podporuje jejich průtok, zabraňuje otokům.

VYUŽITÍ: těhotenství, plodnost, láska, ochrana, spánek, mládí, intuice, klid

Hesla:

  • Těhotenství
  • Vitalita
  • Intuice
  • Ženství
  • Meditace