Dumortierit - V těžkých životních situacích probouzí naději v obrat k lepšímu.

Astologie: Střelec

Čakra: čela, pupku, solar plexu

Dumortierit v centru čela nás učí brát život takový, jaký je a netrápit se malichernostmi. V těžkých životních situacích probouzí naději v obrat k lepšímu a důvěru ve vlastní sílu. V šťastných obdobích v nás aktivuje užívat život plnými douška a nezatěžovat mysl starostmi a obavami z budoucnosti. Podporuje v Nás pozitivní postoj, touhu po životě v harmonickém souzvuku s přírodou a s jejími zákonitými jevy a pomáhá nám zbavovat se blokád a vzorů, které nám v tom brání. Posiluje koncentraci, tlumí prudké bolesti hlavy, stráží vysoké teploty.

Modrá barva dumortieritu znamená začátek nového života a pozitivní emoce. Přináší důvěru, víru, trpělivost a sebeúctu. Nádherný a vzácný kámen vnáší do života radost a optimismus.

VYUŽITÍ: tlumí prudké bolesti hlavy, sráží vysoké horečky, odvodňuje, zostřuje smyslové vjemy, pomáhá při únavě, celkovém vyčerpání a stresu, vhodný na celkové uvolnění před spánkem 

HESLA:

  • naděje
  • síla
  • vůle
  • klid
  • léčení
84CF224E A781 4F87 B68A F23DD3F48954
5. Krční čakra - Spojeni Láskou
202 Kč

Višuddha - Krční čakra v Sanskrtu znamená slovo Višuddha “OČISTA” Krční čakra je umístěna na krku. V tantrické tradici má šestnáct okvětních lístků, uvnitř kruhového tvaru je modrý trojúhelník s bílým kruhem. Každý Talisman je zabalený v papírová krabičce, kde je i malé překvapení.

vyroben do 1 týdne  (4 ks)
Detail
Kód: 2540
1 položek celkem