Na e-shop vkládáme všechny NOVINKY, snažíme se být co nejrychlejší :)

Růženín

Růženín - Bezpodmínečná Láska 

Astrologie: Býk, Váhy

Čakra: srdce

Svými jemnými růžovými tóny v nás růženín probouzí cit něžnosti, mírnosti, přátelství a nesobeckou lásku. Jeho záře je pohlazením, při kterém pookřeje každá duše.

V duchovní rovině nás provází na cestě hledání jako strážný Anděl. S jeho pomocí se ubráníme všemu špatnému a hrubému, co nás při naší slabosti někdy strhuje zpět. Při meditaci nám pomáhá otevřít srdce nadsmyslové lásce, která nezná potřebu vlastnit.

Zdravotně je těžiště jeho vlivu v centru srdce, kde čistí, uklidňuje a vše posiluje. Reguluje srdeční rytmus a pomáhá v nespavosti.

Všeobecně se doporučuje umístit větší kus růženínu jednak v blízkosti přístrojů, které produkují elektromagnetické záření, jako je televize a počítač. Zejména v ložnici, kde prakticky pobýváme třetinu svého života. 

VYUŽITÍ: V dnešní době prudkého technického rozvoje, který bezprostředně ovlivňuje znečistění ovzduší jedovatými látkami a zářením, získává růženín stále víc na významu jako prostředek neutralizující vliv nezdravého prostředí na náš organismus.

Hesla:

  • Láska
  • Krása
  • Uzdravení
  • Trpělivost
  • Životní energie

Pro Maminky:

  • ochrana, bezpečnost a mír pro mámu a dítě 
  • jemná energie ženského soucitu
  • něha a hojení po porodu
  • výživa a komfort
  • dětské mléko nebo jídlo umístěné na pár minut v kruhu z Růženínu, pomáhá zmírnit koliku. 

Růženín je kámen nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Jedná se o jeden z nejdůležitějších krystalu pro Srdce a srdeční čakru. Přináší poučení o skutečné podstatě lásky. Čistí a otevírá Srdce na všech úrovních. Vnáší do něj vnitřní hojení a lásku k sobě samému. Má uklidňující, tišící účinek. Výborně poslouží ve chvílích traumat nebo krizí. 

Pokut k sobě chcete přilákat lásku, nemusíte hledat už nic jiného než růžový křemen. Jestliže jej položíte vedle postele nebo do rohu vztahu v bytě, (je to pravý roh nejvzdálenější od vstupních dveří) bude k Vám přitahovat lásku a nové vztahy tak účinně, že budete často potřebovat Ametyst, aby jeho účinek poněkud zmírnil. V existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii a podněcuje projevy nezištné Lásky.

Růženín odstraňuje negativní energii a harmonizuje ji milostnými vibracemi. Posiluje empatii a citlivost. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku. Pokud držíte v ruce růžový křemen, zvyšujete naději na kladné přijetí. Kámen Vám rovněž dokáže připomenout vaše úmysly. Tento nádherný krystal přináší citlivost na vše krásné.

Růžový křemen je nejlepší léčitel citů. Dokáže vyhledat neopětované city a bolesti srdce a posléze již nefunkční a ničemu nesloužící emocionální stavy přetvořit. Vyhojí vnitřní bolest a strádání. Pokud jste zatím nedokázali přijmout lásku, otevře růženín Vaše Srdce, abyste byli vstřícnější. Jestliže jste milovali a lásku ztratili, uleví vašemu smutku.

Růžový křemen Vás naučí, jak milovat samy sebe, a vdechne vám nový život, pokud si myslíte, že vás nikdo milovat nemůže. Nebudete moci přijmout lásku jiného člověka, dokud nedokážete milovat samy sebe. Tento kámen vede k odpuštění sobě saménu a vyvolává sebedůvěru spojenou s uznáním vlastní ceny.