Fluorit - Ruší škodlivé záření z počítačů, televizí, mobilních telefonů

Astrologie: ryby, vodnář

Čakry: podle příslušných barev, zelený na čarku srdce

Fluorit se nachází v mnoha barvách a ještě četnějších odstínech.

Fluorit žehná našim touhám a našemu konání, pomáhá nám beze zbytku naplnit naši osudovou úlohu na Zemi. Duševně bystří pozornost a koncentraci, zdravotně tiší bolesti hlavy a migrény.

Každá s barev, jak již bylo výše naspáno, má své místo a vliv na určitou čakru. 

Zelený regeneruje buněčnou stavbu plic a léčí astma a alergie. Mějte na paměti, že nejrůznější psychické zábrany jsou nejčastější příčinou vzniku alergií. 

Fluorit má silnou ochrannou moc na duševní úrovni, pracuje s vědomou myslí, posiluje naše myšlenky, potlačuje silné emoce, posiluje analytické schopnosti, urovnává zoufalství, depresi či vztek, zastavuje psychickou manipulaci, dodává řád každodennímu životu, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, koncentraci, pomáhá při učení. Ruší škodlivé záření z počítačů, televizí, mobilních telefonů.

VYUŽÍTÍ: zahání negativní energii a poruchy všeho druhu, čistí, odstraňuje a přeorganizuje v těle vše, co není v naprostém pořádku, likviduje viry, léčí všechny druhy infekce včetně rýmy a nachlazení, regeneruje kůži a sliznice, odstraňuje vrásky, blahodárně působí na zuby a lze jej použít během stomatologických zásahů, dále na kosti, artritidu, revmatismus, bolesti zad, zlepšuje funkčnost kloubů, přispívá k hojení vředů a ran a pomáhá obnovovat sexuální rozkoš.

HESLA:

  • odstraňuje zábrany
  • posílení
  • mentální síla
  • duševní ochrana
  • deprese
  • sebedůvěra

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení