Liberit Modrý - dodává velké množství optimismu a silnou sebedůvěru.

Astrologie - Střelec, Vodnář, Ryby, Blíženci 

Libertit je kámen nových vizí a budoucnosti. 

Tento kámen je kombinací křemene, mikrolinky, plagioklasu, biotitu, fluoritu, apatitu, magnetitu, ilmenitu a zirkonu. Kombinace těchto minerálů vás zavede do hlubšího stavu léčení, což umožní odhalení a oslavu skutečné pravdy. Jednou z klíčových energií je nespoutaná a oslavovaná RADOST!

Vibrace Liberitu pomáhají v realizaci našich plánů - naplňují nás vírou, optimizmem a důvěrou kráčet vlastní, byť někdy i nezvyklou, zcela originální životní cestou. 

Liberit posiluje vnitřní svobodu, uvolňuje komunikaci a zahání stres a nervozitu vystupovat před více lidmi. S tohoto důvodu je tento kámen ideální pro ostýchavé a introvertní typy. Podobně jako např. labradorit je i liberit mocným minerálem, který má schopnost posilovat naši auru. Jeho dar regulovat průtok energie, myšlenek i tělních tekutin, nám přináší zdraví, pocit míru a harmonie.

Ve fyzické rovině pozitivně působí na celý náš organismus. Kladně ovlivňuje krk, štítnou žlázu, oči, zuby, hormonální rovnováhu, růst, imunitní systém, uši, pohlavní orgány, plodnost, libido, sexualitu, střeva, menopauzu, snadný porod, ledviny, krev, PMS, slinivku, slezinu, játra, žlučník, zažívání, krevní oběh, nervový systém, bederní oblast, stavy vyčerpání.

VYUŽITÍ: Je to vynikající kámen, který vám pomůže, když jste ve stresu, protože přináší klid a vyrovnanost. Má velmi přátelskou a přitažlivou vibraci, která se k vám dostane.

Hesla:

  • klid
  • vyrovnanost
  • radost
  • sebedůvěra
  • energie
  • vlastní cesta 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení