Tygří oko - prohřívá organismus a probouzí v něm vitalitu

Astrlogie: Panna

Čarka: zejména solar plexu

Tygří oko posiluje naši vůli, koncentraci a touhu po seberealizaci. Pomáhá navodit pozitivní myšlenky, odhání negativní myšlenky a pocit beznaděje, zklidňuje nervy. Pomáhá nám k rozvážnému myšlení a samostatnému rozhodování.

Tygří oko, jeho proměnlivý hedvábný lesk a hra tmavých a světlých tónů dodává tomuto kameni fascinující životnost. Učí nás tak otevřenosti a aktivnímu pohledu na svět, vštěpuje nám vůli a seberealizaci a ukazuje nám, že celý koloběh života je v neustálém pohybu a proměně.

Je to ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou a zároveň podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí. Je to hřejivý kámen, podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráním závislostí na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty a potlačuje deprese. 

VYUŽITÍ: vyrovnává činnost mozkových hemisfér, pomáhá při léčbě zlomených kostí, působí na rozmnožovací orgány, léčí oči a krk, odstraňuje křeče. Pomáhá při léčbě poruch osobnosti. Zpomaluje metabolismus, mírní stres, vznětlivost a nadměrnou sexuální touhu. 

Hesla:

  • ochrana
  • energie
  • peníze
  • věštění
  • odvaha
žlu2
3. Pupeční čakra - Spojeni Láskou
202 Kč

Manipúra - Pupeční čarka Tygří oko - Křišťál v Sanskrtu znamená slovo Manipúra “ZÁŘIVÝ KLENOT” Pupeční čakra je umístěna v oblasti solárního plexu - to je mezi pupkem a bránicí....

vyroben do 1 týdne  (5 ks)
Detail
Kód: 2531
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení