Na e-shop vkládáme všechny NOVINKY, snažíme se být co nejrychlejší :)

Tygří oko

Tygří oko - prohřívá organismus a probouzí v něm vitalitu

Astrlogie: Panna

Čarka: zejména solar plexu

Tygří oko posiluje naši vůli, koncentraci a touhu po seberealizaci. Pomáhá navodit pozitivní myšlenky, odhání negativní myšlenky a pocit beznaděje, zklidňuje nervy. Pomáhá nám k rozvážnému myšlení a samostatnému rozhodování.

Tygří oko, jeho proměnlivý hedvábný lesk a hra tmavých a světlých tónů dodává tomuto kameni fascinující životnost. Učí nás tak otevřenosti a aktivnímu pohledu na svět, vštěpuje nám vůli a seberealizaci a ukazuje nám, že celý koloběh života je v neustálém pohybu a proměně.

Je to ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou a zároveň podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí. Je to hřejivý kámen, podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráním závislostí na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty a potlačuje deprese. 

VYUŽITÍ: vyrovnává činnost mozkových hemisfér, pomáhá při léčbě zlomených kostí, působí na rozmnožovací orgány, léčí oči a krk, odstraňuje křeče. Pomáhá při léčbě poruch osobnosti. Zpomaluje metabolismus, mírní stres, vznětlivost a nadměrnou sexuální touhu. 

Hesla:

  • ochrana
  • energie
  • peníze
  • věštění
  • odvaha