Na e-shop vkládáme všechny NOVINKY, snažíme se být co nejrychlejší :)

Avanturín

Avanturín - Rozsévá tichou radost a klid.

Astrologie: Býk, Rak, Střelec

Čakra: zelený srdce, modrý hrdla, žlutý solar plexu, oranžový vitality

Avanturín jako většinou zelených kamenů, navazujeme těsné spojení s přírodou, s její oživující energií. S jeho podporou se naladíme na její vlny a otevřeme tak svou duši její kráse. V centru srdce, kde je jeho vliv nejpříznivější, tiší naše nadměrné emoce a rozčílení. 

Rozsévá tichou radost a klid.

Jeho zelený třpyt prozáří každý problém, rozloží nezdravé myšlenky a s nimi úzce spojené negativní pocity.

Avanturín je současně i kamenem klidného spánku, pomáhá zapomenout na drobné starosti všedního všedního dne, umožňuje pustit veškeré problémy z hlavy, uvolnit se.

Zelený Avanturín: nejvšestrannějším a nejúčinnějším kámen. Spolu s Růženínem se dá použít na všechny čakry těla. 

Avanturínová Voda: pravidelně užívaná před každým jídlem, tlumí naši nadměrnou chuť k jídlu a tak nám přirozeným způsobem pomáhá dodržovat dietní režim. Zevně prospívá očím a vlasům.  

LÉČEBNÉ VYUŽITÍ:

příznivě působí na štítnou žlázu, preventivně proti vzniku arteriosklerózy a propuknutí alergií. Udržuje rovnováhu krevního tlaku, podněcuje metabolismus, snižuje hladinu cholesterolu, ulevuje od migrén, má velmi příznivý účinek na posílení zraku. Léčí nadledvinky, srdce, dutiny, svalový a urogenitální systém.

Užití: mentální síly, zrak, peníze, klid, léčení, štěsí

Hesla:

  • klid
  • uvolnění
  • duše 
  • tiší emoce
  • spánek

Modrý Avanturín - kámen klidu a rozvahy.

Učí nás přijímat život se všemi strastmi a radostmi lehce a klidně, s rozvahou.  Podporuje činorodost a pomáhá v depresi. Tlumí bolesti nejrůznějšího druhu, mírní teploty, záněty. Přikládáním, masážemi i vodou odstraňuje nečistoty pleti a křečové napětí svalů.

Avanturín je dle tradic pověstným kamenem štěstí, udává se, že přináší prosperitu a majetek, prý posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává.