Na e-shop vkládáme všechny NOVINKY, snažíme se být co nejrychlejší :)

ČARKOVÝ závěs

Délka 50cm - má 9 kamenů - Osvaluje - Působý i na další, než ja základní Čakry.

Kameny: Kříšťál, Ametrín, Lapis Lazuli, Angelit, Amazonit, Kalcit, Karneol, Jaspis, Obsidián.

Energie čaker představuje hluboký a komplexní koncept, který se týká nejen fyzického těla, ale i emocionálního a duchovního aspektu lidské existence. Jejich správná péče a vyvážení mohou přinést mnoho pozitivních změn do života jedince.

600 Kč
Dostupnost: Skladem (3 ks)
Kód: 3639
ČARKOVÝ závěs

Detailní popis produktu

Energie čaker, známá také jako bioenergie nebo životní síla, je koncept zahrnující proudění a vyvážení energie v lidském těle. Čakry jsou podle tradičních indických náboženských a filozofických systémů centra energie, která se nacházejí v různých částech těla a jsou spojena s různými aspekty lidské existence.

Zde jsou některé základní informace o energiích čaker:

  1. Lokalizace: Čakry jsou umístěny podél páteře, začínají u kořene páteře a končí na temeni hlavy.

  2. Funkce: Každá čakra je spojena s určitými emocemi, orgány a životními aspekty. Například kořenová čakra je spojena s přežitím a pocitem bezpečí, zatímco korunní čakra se týká spirituality a vyššího vědomí.

  3. Proudění energie: Správné fungování čaker zahrnuje volné a vyvážené proudění energie skrz ně. Blokády nebo nerovnováha v čakrách mohou vést k fyzickým, emocionálním nebo mentálním potížím.

  4. Harmonizace: Existuje řada technik a praktik, které mohou pomoci harmonizovat a vyrovnat energii v čakrách, včetně jógy, meditace, reiki a různých forem energetické terapie.

  5. Vnímání energie: Někteří lidé mají schopnost cítit a vnímat energii v čakrách, což jim umožňuje lépe porozumět svému vnitřnímu stavu a provádět úpravy, aby dosáhli rovnováhy a blahobytu.

  6. Důležitost: Správná funkce čaker je klíčem k celkovému fyzickému, emocionálnímu a duchovnímu zdraví. Jejich vyváženost přispívá k pocitu celistvosti a harmonie v životě jedince.