Avanturín - Rozsévá tichou radost a klid.

Astrologie: Býk, Rak, Střelec

Čakra: zelený srdce, modrý hrdla, žlutý solar plexu, oranžový vitality

Avanturín jako většinou zelených kamenů, navazujeme těsné spojení s přírodou, s její oživující energií. S jeho podporou se naladíme na její vlny a otevřeme tak svou duši její kráse. V centru srdce, kde je jeho vliv nejpříznivější, tiší naše nadměrné emoce a rozčílení. 

Rozsévá tichou radost a klid.

Jeho zelený třpyt prozáří každý problém, rozloží nezdravé myšlenky a s nimi úzce spojené negativní pocity.

Avanturín je současně i kamenem klidného spánku, pomáhá zapomenout na drobné starosti všedního všedního dne, umožňuje pustit veškeré problémy z hlavy, uvolnit se.

Zelený Avanturín: nejvšestrannějším a nejúčinnějším kámen. Spolu s Růženínem se dá použít na všechny čakry těla. 

Avanturínová Voda: pravidelně užívaná před každým jídlem, tlumí naši nadměrnou chuť k jídlu a tak nám přirozeným způsobem pomáhá dodržovat dietní režim. Zevně prospívá očím a vlasům.  

LÉČEBNÉ VYUŽITÍ:

příznivě působí na štítnou žlázu, preventivně proti vzniku arteriosklerózy a propuknutí alergií. Udržuje rovnováhu krevního tlaku, podněcuje metabolismus, snižuje hladinu cholesterolu, ulevuje od migrén, má velmi příznivý účinek na posílení zraku. Léčí nadledvinky, srdce, dutiny, svalový a urogenitální systém.

Užití: mentální síly, zrak, peníze, klid, léčení, štěsí

Hesla:

  • klid
  • uvolnění
  • duše 
  • tiší emoce
  • spánek

Modrý Avanturín - kámen klidu a rozvahy.

Učí nás přijímat život se všemi strastmi a radostmi lehce a klidně, s rozvahou.  Podporuje činorodost a pomáhá v depresi. Tlumí bolesti nejrůznějšího druhu, mírní teploty, záněty. Přikládáním, masážemi i vodou odstraňuje nečistoty pleti a křečové napětí svalů.

Avanturín je dle tradic pověstným kamenem štěstí, udává se, že přináší prosperitu a majetek, prý posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává.

 

31C95F10 B2FF 4A70 9415 4728A7835C76 1 201 a
Modrý Avanturín - náramek - 6mm broušený
299 Kč

Modrý Avanturín - kámen klidu a rozvahy. Hesla: klid uvolnění duše  tiší emoce spánek

Skladem  (5 ks)
Detail
Kód: 2917
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení