Hematit - Zvyšuje sebevědomí, vůli k životu a schopnost přežít.

Astrologie: Štír, Beran

Čakra: základní

Hematit je základní kámen zemité energie. Jeho klidná, nicméně hutná a důrazná vibrace nám přináší sílu a vitalitu. Dokonce i v kritických okamžicích, v oslabení, ve vyčerpání či v nemoci nám pomáhá aktivovat skryté rezervy, nabrat novou životodárnou energii, posílit organismus a opět se tak vzchopit k životu. Rovněž i v obdobích kdy jsme duševně přetíženi, najdeme v něm oporu při překonávání pocitu nejistoty a beznaděje. Hematit obrací naši pozornost k elementárním potřebám, které udržují organismus v pravidelném chodu a rovnováze a život v jeho plné kvalitě. Aktivuje naši vůli, odvahu a rozhodnost k činům. Odstraňuje psychické výkyvy a poruchy, které mají vliv na zdravý a stav celého organismu. Při meditaci kolem nás vytváří ochranné pole před negativními duchovními vlivy, které se nás snaží přivést na zcestí.

Přináší nám vnitřní klid a pocit tepla, bezpečí a ochrany Matky Země

Nepoužívat při kardiostimulátoru !!

VYUŽITÍ: Zmírňuje psychické výkyvy a poruchy, stres, tělesnou vyčerpanost, dodává vitalitu a sílu. Uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Zajišťuje rovnováhu meridiánů. Brání negativním energiím vstupovat do aury. Nastoluje v těle klid, mír a harmonii.

Hesla: 

  • léčení
  • uzemnění
  • ochrana
  • zlepšení paměti 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení