Srdce domova - aby Váš dům byl harmonický a plný síly, která přináší hojnost a zahání všechno zlé.

Vytvořte si krystalovou oázu co nejblíž u středu domu, nebo nejobývanější místnosti.

Pouhých pár dnů poté, co svoje krystalové místečko vytvoříte, se začnete cítit příjemněji a jídla, ať už jíte sami nebo s rodinou. Členové začnou být sdílnější a přátelštější. Rostlinám, zvířatům i lidem se bude lépe dařit.

Nejlepší na tom je, že přítomnost krystalů ve Vašem domě v průběhu měsíců a let spontánně reguluje a vyvažuje tok energií, takže budete zdravější, začnete mít víc štěští a zlepší se i vaše vztahy, doma i mimo domov. 

A sestavovaní srdce domova, vždy začínám křišťálem. Křišťál je díky své jedinečné spirálové krystalové formě nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energie. Poté si můžete dát vkládat minerály které jsou Vašemu srdce nejblíž a vytvořit si tam energie přímo pro Vás.

Cena srdce domova je 555,- a tato číslovka 555 znamená.

Držte si klobouky, protože přichází velká životní změna. Neměli byste ji brát jako pozitivní nebo negativní, neboť všechny změny jsou přirozenou součástí běhu života. Možná je tato změna odpovědí na vaše modlitby, takže v sobě nadále pěstujete vizi a pocit vlastní vyrovnanosti.

289A8532 A61F 4051 A354 C8FEE9E6674B 1 201 a
Srdce domova - vice druhů
499 Kč

Sada Srdce domova obsahuje: Pytlík (obal) který je vyrobený z pratelného papíru s vlastnostmi kůže, ušitý s Láskou v ČR 400g křišťálových špic

Skladem  (5 ks)
Kód: ZLATE - SRDCE DOMOVA
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení