Na e-shop vkládáme všechny NOVINKY, snažíme se být co nejrychlejší :)

Srdce Domova

Srdce domova - aby Váš dům byl harmonický a plný síly, která přináší hojnost a zahání všechno zlé.

Vytvořte si krystalovou oázu co nejblíž u středu domu, nebo nejobývanější místnosti.

Pouhých pár dnů poté, co svoje krystalové místečko vytvoříte, se začnete cítit příjemněji a jídla, ať už jíte sami nebo s rodinou. Členové začnou být sdílnější a přátelštější. Rostlinám, zvířatům i lidem se bude lépe dařit.

Nejlepší na tom je, že přítomnost krystalů ve Vašem domě v průběhu měsíců a let spontánně reguluje a vyvažuje tok energií, takže budete zdravější, začnete mít víc štěští a zlepší se i vaše vztahy, doma i mimo domov. 

A sestavovaní srdce domova, vždy začínám křišťálem. Křišťál je díky své jedinečné spirálové krystalové formě nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energie. Poté si můžete dát vkládat minerály které jsou Vašemu srdce nejblíž a vytvořit si tam energie přímo pro Vás.

Cena srdce domova je 555,- a tato číslovka 555 znamená.

Držte si klobouky, protože přichází velká životní změna. Neměli byste ji brát jako pozitivní nebo negativní, neboť všechny změny jsou přirozenou součástí běhu života. Možná je tato změna odpovědí na vaše modlitby, takže v sobě nadále pěstujete vizi a pocit vlastní vyrovnanosti.