Dumortierit - V těžkých životních situacích probouzí naději v obrat k lepšímu.

Astologie: Střelec

Čakra: čela, pupku, solar plexu

Dumortierit v centru čela nás učí brát život takový, jaký je a netrápit se malichernostmi. V těžkých životních situacích probouzí naději v obrat k lepšímu a důvěru ve vlastní sílu. V šťastných obdobích v nás aktivuje užívat život plnými douška a nezatěžovat mysl starostmi a obavami z budoucnosti. Podporuje v Nás pozitivní postoj, touhu po životě v harmonickém souzvuku s přírodou a s jejími zákonitými jevy a pomáhá nám zbavovat se blokád a vzorů, které nám v tom brání. Posiluje koncentraci, tlumí prudké bolesti hlavy, stráží vysoké teploty.

Modrá barva dumortieritu znamená začátek nového života a pozitivní emoce. Přináší důvěru, víru, trpělivost a sebeúctu. Nádherný a vzácný kámen vnáší do života radost a optimismus.

VYUŽITÍ: tlumí prudké bolesti hlavy, sráží vysoké horečky, odvodňuje, zostřuje smyslové vjemy, pomáhá při únavě, celkovém vyčerpání a stresu, vhodný na celkové uvolnění před spánkem 

HESLA:

  • naděje
  • síla
  • vůle
  • klid
  • léčení
84CF224E A781 4F87 B68A F23DD3F48954
5. Krční čakra - Spojeni Láskou
202 Kč

Višuddha - Krční čakra Dumortiérit - Křišťál  v Sanskrtu znamená slovo Višuddha “OČISTA” Krční čakra je umístěna na krku. V tantrické tradici má šestnáct okvětních lístků,...

vyroben do 1 týdne  (4 ks)
Detail
Kód: 2540
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení