Na e-shop vkládáme všechny NOVINKY, snažíme se být co nejrychlejší :)

Jaspis

Jaspis - nositel vitální a životodárné energie 

Astrologie: Panna, Vodnář, Ryby

Čakra:  podle barev, červený jaspis - kořenová

Jaspis červeno hnědé barvy, zvaný červený, nositel vitální životodárné energie. Jeho barva aktivuje naši vůli, odvahu a vytrvalost.

Jeho prostá, hutná vibrace, očistná energie, nás vede k nezištnosti a skromnosti, soucitu, pochopení a trpělivosti, podporuje přirozenou touhu činit dobro.

Červený a brekciový jaspis má projektivní energii, přiřazen planetě Mars a náleží elementu ohně. Je ochranným kamenem, odráží negativitu zpět původci, uklidňuje rozbouřené city, uzemňuje energii, napravuje nepříznivé situace, pozvedává krásu a půvab, přináší zdraví a sílu, podněcuje základní čakru, snižuje horečky, čistí oběhový systém, játra, cévy, krev, odstraňuje bloky.

Všechny Jaspisy: 

Jaspis je běžný kámen, jenž přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře.

VYUŽITÍ: dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš. 

Hesla: 

  • štěstí
  • krása
  • ochrana
  • zdraví
  • léčení