Heliotrop - Je kámen sluneční energie a života na Zemi

Astrologie: Štír, Panna

Čarka: zejména základu a srdce, ale i vitality, pupku a solaru plexu

Heliotrop v duchovní rovině je typickým ochranným kamenem, který nám pomáhá vzdorovat vlivům nepříznivě ovlivňujícím náš život. Připisuje se mu silné očistné působení i v dušení oblasti, kde nás vede k pokoře a spoluúčasti se světem kolek nás. Mentálně prosvětluje náš intelekt a chrání před zlými sny. Pomáhá nám za každé situace udržovat nad sebou kontrolu, neztrácet rozvahu a získávat nadhled. Brání nás před nepříznivými vlivy prostředí, v němž někdy musíme za určitých okolností nějaký čas žít.

Pomáhá překonat únavu a dlouhodobý stres, tiší nervozitu, agresivitu a podrážděnost.

Zelené barva symbolizuje život na zemi, červená skvrny pulzující energii, její životodárnou krev. Pozitivně působí na krev, která je nesporným ústředním principem životní síly. Tento kámen, často jmenovaný i jako krvavý Jaspis, čistí krev a zbavuje ji škodlivých látek, nánosů a nečistot. Takto současně, zcela přirozeným pochodem posiluje a stimuluje celý organismus. Posiluje imunitní systém a obranné reakce organismu.

VYUŽITÍ: zvyšuje imunitu proti akutním infekcím, podporuje lymfatický systém a metabolismus. 

Hesla:

  • vítězství
  • odvaha
  • bohatství
  • síla
  • léčení
  • ochrana 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení