Na e-shop vkládáme všechny NOVINKY, snažíme se být co nejrychlejší :)

Obsidián

Obsidián - kámen bez hranic a bez omezení

Astrologie: Štír, Váhy, Kozoroh

Čakra: nohou, základní a všude kde jsou blokády

Obsidián je sopečné sklo vyvřené z útrob země. Obsidián vás zavádí do nejhlubšího nitra a vynáší na povrch pravdu a vše nevyřešené a odsunuté do podvědomí. Je to velmi silný ochranný kámen před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Ochraňuje nositele před špatnými vlivy, dodává víru ve vlastní síly a schopnosti, prolamuje blokády, ale může mít i opačný účinek, proto je vhodné používat ho vždy s regulujícím křišťálem.  Je též talismanem, který působí harmonizačně na tělo i duši. 

Kouřový Obsidián:

Aktivuje naši Intuici a jasnovidnost, včasné rozpoznání příčin možných nehod, a tak nás chrání před jejich následky. Mírní deprese a stavy letargie, dávají mám pocit, že život není jen údolí žalu, že pozitivním přístupem jej můžeme i prožívat v celé jeho bohaté kráse.

Vločkový Obsidián:

Dává nám sebedůvěru a sílu odolávat nepohodám a nepřízním života, pomáhá nám ve slabých chvilkách, když ztrácíme veškerou naději, získat opět pevnou půdu pod nohama. Učí nás chápat naše osobní nehody a “zakopnutí” jako důkladné poučení pro příště. Černá barva symbolizuje hutnou energii Země, přičemž bílá představuje duchovní světlo.

Zlatý Obsidián:

V jeho zlatém třpytu, najdeme vítanou pomoc při léčbě veškerých psychosomatických nemocí v počátečním stadiu, které takto neutralizujeme. Mírní deprese, zabraňuje stavům netečnosti, pomáhá nám aktivně žít a neohlížet se zpět, zejména existují-li v naší minulosti skutečnosti, které nás stále znova a znova srážejí do letargie.

Hesla:

  • sebevědomí
  • věštění
  • ochrana
  • uzemnění 
  • klid