Obsidián - kámen bez hranic a bez omezení

Astrologie: Štír, Váhy, Kozoroh

Čakra: nohou, základní a všude kde jsou blokády

Obsidián je sopečné sklo vyvřené z útrob země. Obsidián vás zavádí do nejhlubšího nitra a vynáší na povrch pravdu a vše nevyřešené a odsunuté do podvědomí. Je to velmi silný ochranný kámen před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Ochraňuje nositele před špatnými vlivy, dodává víru ve vlastní síly a schopnosti, prolamuje blokády, ale může mít i opačný účinek, proto je vhodné používat ho vždy s regulujícím křišťálem.  Je též talismanem, který působí harmonizačně na tělo i duši. 

Kouřový Obsidián:

Aktivuje naši Intuici a jasnovidnost, včasné rozpoznání příčin možných nehod, a tak nás chrání před jejich následky. Mírní deprese a stavy letargie, dávají mám pocit, že život není jen údolí žalu, že pozitivním přístupem jej můžeme i prožívat v celé jeho bohaté kráse.

Vločkový Obsidián:

Dává nám sebedůvěru a sílu odolávat nepohodám a nepřízním života, pomáhá nám ve slabých chvilkách, když ztrácíme veškerou naději, získat opět pevnou půdu pod nohama. Učí nás chápat naše osobní nehody a “zakopnutí” jako důkladné poučení pro příště. Černá barva symbolizuje hutnou energii Země, přičemž bílá představuje duchovní světlo.

Zlatý Obsidián:

V jeho zlatém třpytu, najdeme vítanou pomoc při léčbě veškerých psychosomatických nemocí v počátečním stadiu, které takto neutralizujeme. Mírní deprese, zabraňuje stavům netečnosti, pomáhá nám aktivně žít a neohlížet se zpět, zejména existují-li v naší minulosti skutečnosti, které nás stále znova a znova srážejí do letargie.

Hesla:

  • sebevědomí
  • věštění
  • ochrana
  • uzemnění 
  • klid
čer2
1. Kořenová čakra - Spojeni Láskou
202 Kč

Múladhára - Kořenová čárka Obsidián - Křišťál v Sanskrtu znamená slovo Múladhára “OPORA kořenů” nebo “kořenový základ” Kořenová čakra je na nejnižším konci páteře pod kostrčí....

vyroben do 1 týdne  (4 ks)
Detail
Kód: 2525
MG 0660
Sada - Jin a jang - Spojeni Láskou
404 Kč

Sada Jin Jang obsahuje: 1x Křišťálový  Talisman 1x Obsidiánový Talisman

Skladem  (4 ks)
Detail
Kód: 2558
2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení