Rodonit - jeho klidná vibrace usměrňuje a vyrovnává vliv na naše srdce a mysl, posiluje sebedůvěru.

Astrologie: Beran

Čakra: srdce, základu a hrdla

Základním posláním Rodonitu je stmelovat veškeré protiklady. Učí nás toleranci, trpělivosti, pozornému naslouchání. 

Jeho klidní vibrace má usměrňující  a vyrovnávající vliv na naše srdce a mysl. Vzhledem k této skutečnosti je dobrým podpůrným kamenem při studiu a při  závažných zkouškách, kde nás současně zbavuje trémy a nervozity.

Přináší citovou rovnováhu, navozuje pocit lásky, uzemňuje energii, odstraňuje následky šoku a paniky, pomáhá v případech závislosti na jiných osobách, sebepoškozování nebo následků zneužívání, hojí citová zranění z minulosti, dodává schopnost odpouštět, vytváří vědomí nezištné lásky sami k sob, pomáhá odradit od pomsty, budovat důvěru, zůstat v klidu ve stresových situacích, vyvarovat se pochyb, přehmatů a zmatků, vyvažuje tělesnou a duševní energii, svému majiteli pomáhá dosáhnout nejvyššího možného potenciálu. Čistí a aktivuje činnost srdce a srdení čakry. 

Využití: nošen na srdci, léčí citové zranění, ovlivňuje duševní procesy, vnáší mír a klid do zmatené mysli a neklidného způsobu myšlení.

Hesla: 

  • Klid
  • Jistota
  • Rovnováha
  • Láska
  • Ochrana

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení