Na e-shop vkládáme všechny NOVINKY, snažíme se být co nejrychlejší :)

Labradorit

Labradorit - vnáší světlo do života, ochranný a mystický kámen

Astrologie: Kozoroh, Ryby, Vodnář

Čakry: kořen, hrdlo, srdce, čelo (třetí oko)

Duhový labradorit je vysoce mystický a ochranný kámen, vnášející světlo do života. 

Zvyšuje duchovní úroveň mysli a její spojení s kosmickými energiemi. Labradorit odklání nežádoucí energie od aury a brání úniku energie. Vytváří bariéry proti výronům negativní energie.

Uvádí do souladu fyzickou i éterickou sféru a obě propojuje s duchovním cílem, k němuž směřují. 

V duševním životě, potlačuje labradorit strach, nejistotu a zbytky minulých zklamání  včetně těch, která pocházejí z minulých životu. Posiluje víru s sebe sama i v celý vesmír. Odstraňuje z vědomí představy jiných lidí včetně myšlenek útočících na vaši auru.

Labradorit uklidňuje příliš aktivní mysl a současně dodává energii Vaší představivosti tím, že přináší nové myšlenky.

Labradorit prohřívá organismu a chrání nás před nachlazením. Aktivizuje samoléčebné procesy organismu. Zlepšuje ústní vyjadřování. Tiší bolesti zad, kostí, zubů, revmatismu, snižuje krevní tlak a ustaluje srdeční činnost.

Labradorit nám pomáhá vracet se skrze vzpomínky do minulosti, do jednoduchosti a smysluplného řádu dětství. Pomáhá nám nalézat a zpracovat citové blokády, které se v nás během života vytvořily. Podporuje kreativitu a objevování barevnosti života. Posiluje naší odvahu a sebedůvěru, vede nás k uskutečnění našich cílů a nápadů.

Stabilizuje auru, která nás chrání před negativními vlivy okolí.

Labradorit je individualista mezi minerálními kameny, nesnese ve své blízkosti jiné kameny, ruší jejich účinky, je tedy třeba ho užívat samostatně. Jedinou vyjímkou je křišťál.

Hesla: 

  • ochrana
  • síla
  • proměna
  • esoterika
  • léčení