Fluorit

Fluorit je krystal obdařený silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni.  Pomůže rozeznat, kdy se ve vašem nitru snaží projevit cizí vlivy. Současně dokáže zastavit působení psychické manipulace a nevhodného duševního vlivu. Krystal pročišťuje a stabilizuje auru. Mimořádně účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromagnetickému záření. Pokud je správně umístěn, blokuje geopatogenní zóny. 

Jestli se použije k léčbě, zahání fluorit negativní energie a poruchy všeho druhu. Čistí, odstraňuje a přeorganizovává v těle vše, co není v naprostém pořádku. Jedná se o nejlépe fungující krystal, pokud jde o překonání jakéhokoli nesouladu v těle. 

Na všech úrovních souvisí s pokrokem a dává každodennímu životu řád. Jedná se o kámen, který dokáže zvládnout chaos a opětovaně uvést do souladu tělesnou, citovou i duševní rovinu osobnosti. 

Léčebné využití: zahání negativní energii a poruchy všeho druhu, čistí, odstraňuje a přeorganizuje v těle vše, co není v naprostém pořádku, likviduje viry, léčí všechny druhy infekce včetně rýmy a nachlazení, regeneruje kůži a sliznice, odstraňuje vrásky, blahodárně působí na zuby a lze jej použít během stomatologických zásahů, dále na kosti, artritidu, revmatismus, bolesti zad, zlepšuje funkčnost kloubů, přispívá k hojení vředů a ran a pomáhá obnovovat sexuální rozkoš.

Fluorit broušená špice (více druhů)
Fluorit broušená špice (více druhů)
od 160 Kč

Krásné boušené špice Fluoritu Naschvál jsem pro Vás vybrala ty kusy, které mají prohlednou špičku a odesílají tak více energie. Užití: mentální síly, duševní ochrana, zahání deprese, přináší sebedůvěru. Ruší škodlivé záření z počítačů, televize a mobilních telefonů. Země původu: Čína  

Na dotaz 
Kód: 2072/7
1 položek celkem