Na e-shop vkládáme všechny NOVINKY, snažíme se být co nejrychlejší :)

Fluorit

Fluorit - Ruší škodlivé záření z počítačů, televizí, mobilních telefonů

Astrologie: ryby, vodnář

Čakry: podle příslušných barev, zelený na čarku srdce

Fluorit se nachází v mnoha barvách a ještě četnějších odstínech.

Fluorit žehná našim touhám a našemu konání, pomáhá nám beze zbytku naplnit naši osudovou úlohu na Zemi. Duševně bystří pozornost a koncentraci, zdravotně tiší bolesti hlavy a migrény.

Každá s barev, jak již bylo výše naspáno, má své místo a vliv na určitou čakru. 

Zelený regeneruje buněčnou stavbu plic a léčí astma a alergie. Mějte na paměti, že nejrůznější psychické zábrany jsou nejčastější příčinou vzniku alergií. 

Fluorit má silnou ochrannou moc na duševní úrovni, pracuje s vědomou myslí, posiluje naše myšlenky, potlačuje silné emoce, posiluje analytické schopnosti, urovnává zoufalství, depresi či vztek, zastavuje psychickou manipulaci, dodává řád každodennímu životu, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, koncentraci, pomáhá při učení. Ruší škodlivé záření z počítačů, televizí, mobilních telefonů.

VYUŽÍTÍ: zahání negativní energii a poruchy všeho druhu, čistí, odstraňuje a přeorganizuje v těle vše, co není v naprostém pořádku, likviduje viry, léčí všechny druhy infekce včetně rýmy a nachlazení, regeneruje kůži a sliznice, odstraňuje vrásky, blahodárně působí na zuby a lze jej použít během stomatologických zásahů, dále na kosti, artritidu, revmatismus, bolesti zad, zlepšuje funkčnost kloubů, přispívá k hojení vředů a ran a pomáhá obnovovat sexuální rozkoš.

HESLA:

  • odstraňuje zábrany
  • posílení
  • mentální síla
  • duševní ochrana
  • deprese
  • sebedůvěra