Sodalit - Kde je Sodalit, tak je klid.

Astrologie: Panna, Střelec

Čakra: čela

Pro svou sytě modrou barvu noční oblohy prokvetlou žilkami, jež někdy působí jako vzdálené mlhoviny, si sodalit získal oblibu zejména u lidí, kteří v něm hledají pomoc při prohlubování intuice a jasného vidění. 

Duševní představy a cíle, zčásti získané i intuicí a vnitřním pohledem, můžeme tak s jeho pomocí mnohem konkrétněji uskutečnit. Při meditaci nám pomáhá oddělit podstatné věci od nepodstatných.

V mentální rovině Sodalit prohlubuje naší koncentraci, logické myšlení a představivost a vede nás s jistotou krok za krokem k cíli tak, abychom pro nutný podíl fantazie neztratiti ze zřetele realitu. Zemitá povaha Sodalitu v nás upevňuje stabilitu a klid zklidňuje naše zjitřené pocity, rozháranou mysl a posiluje naše odhodlání zůstat za všech okolností sám sebou.

VYUŽITÍ: pomáhá léčit potíže způsobené stresem, negativními emocemi a strachem, posiluje nervový systém. Čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány, udržuje v rovnováze metabolismus, posiluje imunitní systém. 

Hesla:

  • meditace
  • koncentrace
  • klid
  • síla ducha
  • moudrost
  • léčení

 

ČAKROVÝ ZÁVĚS
ČAKROVÝ ZÁVĚS
797 Kč

SLOŽENÍ: Křišťál - nejsilnější energie na této planet Ametyst - mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Sodalit - Kde je Sodalit, tak je klid. Akvamarím- kamenem...

Skladem  (1 ks)
Detail
Kód: 3207
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení